Personal
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.
 
Huvudkontaktuppgifter   018 - 65 65 00

order@blomstergrossisten.net

       
Sälj 018 - 65 65 10      
     

 

 

Säljteam Agneta Gustavsson

018 - 65 65 24

0704 - 55 21 61

agneta@blomstergrossisten.net

 

Säljteam Anna Svensson

018 - 65 65 12

0704 - 56 60 43

anna.svensson@blomstergrossisten.net

 

Säljteam Gordon Börjesson

018 - 65 65 04

0708 - 23 04 95

gordon@blomstergrossisten.net

 

Säljteam Susanne Rydell

018 - 65 65 16

0704 - 55 21 59

susanne@blomstergrossisten.net

 

   

 

 
       
Lager 018 - 65 65 20      
Lagerchef Helen Wretman

018 - 65 65 19

0704 - 55 21 69

helen@blomstergrossisten.net

 

Lagerteam Anna Adolfsson

018 - 65 65 07

0704 - 55 21 52

anna@blomstergrossisten.net

 

Lagerteam Carolina Elmgren - föräldraledig

018 - 65 65 33

0704 - 55 21 53

carolina@blomstergrossisten.net

 

Lagerteam Caroline Matson - föräldraledig

018 - 65 65 32

0704 - 55 21 58

caroline@blomstergrossisten.net

 

Lagerteam  Linn Blomdahl

018 - 65 65 35

0707 - 67 84 85

linn@blomstergrossisten.net

 

Lagerteam Maria Sving

018 - 65 65 13

0704 - 55 21 56

maria.sving@blomstergrossisten.net

 

Lagerteam Nicole Blomdahl

018 - 65 65 26

0704 - 55 21 65

nicole@blomstergrossisten.net
Lagerteam  Mia Billefält

018-65 65 23

0704 - 55 21 62 

 

Transport 018 - 65 65 30
     
Transportchef Conny Rydell

018 - 65 65 21

0707 - 13 58 66

conny@blomstergrossisten.net

Transporttem Max Malmström

018 - 65 65 34

0704 - 55 21 72

max@blomstergrossisten.net

 

Transportteam Jonas Nyman

 

 

 

Transportteam

 

Thomas Åhlin

018 - 65 65 38

0704 - 55 21 68

thomas@blomstergrossisten.net

       
Inköp      
Inköp snittblommor Jeanette Rydell

018 - 65 65 11

0708 - 15 65 00

jeanette@blomstergrossisten.net

 

Inköp krukväxter DK / NL Leif Granell

018 - 65 65 36

0706 - 22 45 50

leif@blomstergrossisten.net

 

   

 

 
       
Kontor      
Ekonomi Brigitte Ammerlaan 070 - 294 15 01 

brigitte.ammerlaan@noviflora.se

Ekonomi Sarai Björk  018-65 65 02  
 
 
 
Start > Om oss > Personal
Annonser